abonament i mix

W Orange możesz wybrać dogodny dla Ciebie sposób płatności za usługi. Wpłat dokonujesz na swój indywidualny numer konta. Sprawdź jakie masz możliwości.

skorzystaj z Polecenia Zapłaty

Polecenie Zapłaty jest prostą, bezpieczną i szybką formą regulowania płatności. Polega na automatycznym obciążaniu Twojego rachunku bankowego kwotami zobowiązań, wynikających z faktur wystawianych za świadczone usługi. Korzystając z Polecenia Zapłaty masz pewność, że należność wpłynie w wymaganym terminie. O wpłacie zostaniesz poinformowany SMS-em. Wybierając tę formę płatności masz także możliwość obniżenia kosztów regulowania rachunków ponieważ większość banków pobiera niższe lub w ogóle nie nalicza prowizji od płatności przez Polecenie Zapłaty.
sprawdź jak uruchomić Polecenie Zapłaty

wykonaj przelew bankowy

Korzystanie z przelewu bankowego jest wygodnym i bezpiecznym sposobem regulowania płatności. Przelew bankowy możesz zrealizować zarówno przez internet lub telefon z twojego konta bankowego (jeśli bank obsługuje takie transakcje) jak i gotówką w banku lub na poczcie. Pamiętaj, że każdy klient posiada swój indywidualny numer konta, na który może dokonywać wpłat.
dowiedz się więcej na temat przelewu bankowego

zrealizuj płatność gotówką

Dzięki usłudze Moje Rachunki możesz regulować swoje rachunki za telefon w kasie, przy okazji codziennych zakupów, bez potrzeby stania w oddzielnej kolejce. Punkty Moje Rachunki są otwarte dłużej niż banki i urzędy pocztowe. Możesz z nich korzystać w godzinach otwarcia miejsca, w którym się znajdują.
więcej na ten temat dowiesz się tutaj

inne sposoby płatności

płatność kartą kredytową

wpłaty w salonach Orange


Jeśli jesteś abonentem oferty mix sprawdź także sposoby doładowań

Czy informacje zawarte w artykule okazały się przydatne?