abonament i mix

W Orange możesz wybrać dogodny dla Ciebie sposób płatności za usługi. Wpłat dokonujesz na swój indywidualny numer konta. Sprawdź jakie masz możliwości.

skorzystaj z Polecenia Zapłaty

Polecenie Zapłaty jest prostą, bezpieczną i szybką formą regulowania płatności. Wybierając ją nie musisz pamiętać o terminie zapłacenia faktury - odpowiednia kwota zostanie automatycznie pobrana z Twojego rachunku bankowego po wystawieniu faktury. O wpłacie zostaniesz poinformowany SMS-em. Wybranie tej formy płatności pozwoli Ci dodatkowo na obniżenie kosztów - większość banków pobiera niższe opłaty, a niektóre w ogóle nie pobierają prowizji za ustawienie Polecenia Zapłaty.

wykonaj przelew bankowy

Przelew bankowy możesz zrealizować zarówno przez internet lub telefon z twojego konta bankowego (jeśli bank obsługuje takie transakcje), jak i gotówką w banku lub na poczcie. Numer konta, na który powinien zostać wysłany przelew, znajduje się na Twojej fakturze. Pamiętaj, że jest to unikalny, przypisany tylko dla Ciebie numer konta bankowego.

zrealizuj płatność gotówką

Dzięki usłudze Moje Rachunki możesz zapłacić swoje rachunki za telefon w najbliższym sklepie, w którym robisz codziennie zakupy. Dzięki wybraniu tej formy płatności, nie musisz już stać w długich kolejkach w banku czy na poczcie.

inne sposoby płatności

  • płatność kartą kredytową
  • wpłaty w salonach Orange


Jeśli jesteś abonentem oferty mix sprawdź także sposoby doładowań.

Czy powyższe informacje są dla Ciebie wystarczające?
wirtualny doradcazdalny dostęp