abonament i mix

W Orange możesz wybrać dogodny dla Ciebie sposób płatności za usługi. Wpłat dokonujesz na swój indywidualny numer konta. Sprawdź jakie masz możliwości.

skorzystaj z Polecenia Zapłaty

Polecenie Zapłaty jest prostą, bezpieczną i szybką formą regulowania płatności. Wybierając ją nie musisz pamiętać o terminie zapłacenia faktury - odpowiednia kwota zostanie automatycznie pobrana z Twojego rachunku bankowego po wystawieniu faktury. O wpłacie zostaniesz poinformowany SMS-em. Wybranie tej formy płatności pozwoli Ci dodatkowo na obniżenie kosztów - większość banków pobiera niższe opłaty, a niektóre w ogóle nie pobierają prowizji za ustawienie Polecenia Zapłaty.
sprawdź jak uruchomić Polecenie Zapłaty

wykonaj przelew bankowy

Przelew bankowy możesz zrealizować zarówno przez internet lub telefon z twojego konta bankowego (jeśli bank obsługuje takie transakcje), jak i gotówką w banku lub na poczcie. Numer konta, na który powinien zostać wysłany przelew, znajduje się na Twojej fakturze. Pamiętaj, że jest to unikalny, przypisany tylko dla Ciebie numer konta bankowego.
dowiedz się więcej na temat przelewu bankowego

zrealizuj płatność gotówką

Dzięki usłudze Moje Rachunki możesz zapłacić swoje rachunki za telefon w najbliższym sklepie, w którym robisz codziennie zakupy. Dzięki wybraniu tej formy płatności, nie musisz już stać w długich kolejkach w banku czy na poczcie.
więcej na ten temat dowiesz się tutaj

inne sposoby płatności

płatność kartą kredytową

wpłaty w salonach Orange


Jeśli jesteś abonentem oferty mix sprawdź także sposoby doładowań.

Czy informacje zawarte w artykule okazały się wystarczające?
wirtualny doradcazdalny dostęp